календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Фонд нашої бібліотеки отримав у подарунок книжки Михася Ткача.

Наш даритель - український прозаїк, журналіст, головний редактор обласного журналу «Літературний Чернігів», Заслужений працівник культури України.   

До  книжки «Багряні громи» увійшли кращі твори письменника зі збірок: «Світле диво», «Дике поле», «Гірка ягода калини», «Відлуння душі», а також твори, що були опубліковані в періодиці в останні роки. Герої  більшості оповідань та повісті – сильні духом, незламні в бажанні творити добро. І на перехресті нелегких життєвих доріг незмінно вибирають ту, яка веде до людяності, моральності, краси та чистоти душі. Книга містить також розповідь автора про свій родовід.

  У романтично-пригодницькій повісті «Веселий Штанько», також подарованій нашій книгозбірні,  розповідається про людину-дивака Микиту Штанька та його друга семикласника Грицька, моральним обов’язком яких було всіляко захищати рідну природу – птахів, звірів, чарівні озерця та урочища – від варварського ставлення до неї мешканців села Качківка.

Як це їм вдавалося, які непередбачені казкові пригоди траплялися, ви дізнаєтесь, прочитавши цю цікаву і захоплюючу повість.

Обидві подаровані книжки мають автографи – дарчі написи Михася Ткача бібліотеці  із побажанням успіхів та добра.

X