календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Корисні діалоги у розмовному клубі "Єдині"

08.06.2024

Бібліотекарі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова разом зі Службою турботи про психічне здоров'я БФ "Право на захист" провели спільний захід для учасників  розмовного клубу "Єдині". Завсідникам були запропоновані корисні діалоги  "Щоб жити якісно, слід самим стати частиною змін" за участю психолога  Тетяни Фесюк.
Зміни в житті можуть викликати чималий стрес і тривожність, тож  вона дала завсідникам поради, як краще пристосовуватися до такої ситуації, а саме: ставити перед собою реалістичні цілі, знаходити позитив і зосереджуватись на ньому, вчитися розуміти свої страхи. Учасники заходу не лише слухали, вони активно працювали над практичними завданнями, висловлювали свої думки, наводили приклади з життя, пригадували ситуації, які потребували вирішення.

Цікавинкою зустрічі стала творча робота, де кожен з учасників клубу малював на аркуші паперу те, що його бентежить. Творчий процес викликав усмішки та позитивні емоції, адже така вправа мала допомогти відпустити внутрішні турботи,  знайти рішення проблем або змінити своє ставлення до них. Серед учасників знайшлися бажаючі отримати індивідуальну консультацію психолога, яка залишила свої візитівки.

Бібліотекарі також порадили завсідникам познайомитися з книжками з психології, які є в бібліотеці. Зміни в житті не завжди залежать тільки від нас. Є речі, які ми ніколи не можемо контролювати, і це не обов'язково погано. Та все ж деякі наші бажання можуть втілитися в життя, просто нам треба докласти зусиль для цього. Такі висновки зробили учасники клубу за горнятком кави, завершуючи спілкування.


X