календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Кольорове небо

Кольорове небо

Міжнародний фестиваль повітряних зміїв «Кольорове небо» відбувається у Скадовську. Ініціаторами заходу виступили аерокосмічна група «Галактика» Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Володимира Ємельянова. Співорганізатор фестивалю – Скадовська міська рада.
Вперше барвисті кайти прикрасили небо Скадовська у 2002 році. Фестиваль одразу став міжнародним: крім учасників із України, були гості з Білорусі, Польщі та Росії. За своєю суттю фестиваль не є змаганням. Це – показові виступи команд, під час яких вони демонструють зміїв та вміння ними керувати. Ніяких вікових чи професійних обмежень для участі не існує. Головне – бажання та щира любов до того, що ти робиш.
Скадовський фестиваль повітряних зміїв «Кольорове небо» – це яскраве шоу, учасниками якого стають усі відвідувачі заходу.
Кожного року небо над містом забарвлюється в різні кольори, літають фантастичні риби, величезний кавун та конструкції найрізноманітніших форм і розмірів. Запуск повітряного змія – це справжній бій. Утримати літальний апарат на висоті непросто, доводиться весь час боротися з силами природи: зможеш чи ні утримати й направити куди потрібно.
Фестиваль «Кольорове небо» проходить в рамках проведення Всеукраїнського благодійного фестивалю «Чорноморські Ігри», яскраві летючі конструкції прикрашають також небо над сценічним комплексом «Чорноморських Ігор».

X