календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

HelloTalk

На цьому ресурсі можна спілкуватися в текстових чатах, а також передавати голосові повідомлення. Тут представлені понад 100 мов, для зручності можна встановити мобільний додаток. Носії мови можуть коригувати вашу вимову та правопис, і, ймовірно, ви теж станете наставником для новачків.

Polyglotclub

Це ресурс для справжніх фанатів вивчення іноземної мови. Вказавши свою країну і місто, ви дізнаєтеся про час і місце проведення найближчої зустрічі поліглотів, отримаєте можливість поспілкуватися відразу на декількох іноземних мовах. Також тут можна дізнатися безліч корисних Лайфхак по вивченню мов, зокрема декількох мов одночасно - учасники з радістю діляться досвідом.

Lang-8

На цьому ресурсі можна залишати самостійно складені тексти, пропозиції, діалоги, щодо коректності яких у вас є сумніви. Носії мови перевірять їх і виправлять помилки. У свою чергу ви також можете перевіряти роботи тих, хто вчить вашу мову.

І пам'ятайте, що спілкування з носіями мови - це не тільки корисно, а й весело. У вас обов'язково з'являться знайомі або навіть друзі в різних країнах, ви зможете дізнатися багато нового про світ і розповісти іншим дещо про себе.

MyLanguageExchange

Метод мовного обміну на цьому сайті був випробуваний в одній зі шкіл Канади, куди, як відомо, щороку прибуває безліч іммігрантів, яким необхідно освоїти англійську як можна швидше. Суть методу полягає в тому, що користувачам пропонується працювати в міні-групах чисельністю до 4 осіб, і спілкуватися англійською онлайн протягом заняття спочатку на одному, а потім на іншій мові - таким чином, ви отримуєте можливість побути в ролі і вчителі, і учня. Для початку ви можете взяти участь на занятті в якості слухача, щоб оцінити свої можливості.

Funbrain

Цей ресурс точно не дозволить вам нудьгувати, адже тут можна грати в безліч ігор! Наприклад, гра Word Confusion навчить розрізняти слова, які плутають не тільки початківці, але і ті студенти, які досить довго вивчають мову. Не знаєте різницю між accept і except, advise і advice? Це все можна виправити!

На сайті є ще багато крутих ігор, які насправді вирішують складні проблеми студентів: Plural Girls допомагає запам'ятати, як пишуться іменники у множині, в грі Stay Afloat доведеться потренуватися відгадувати слова, щоб ваша човен залишався на плаву, Grammar Gorillas допоможе розібратися з частинами мови.

Окрім ігор на сайті можна читати дитячі історії і дивитися відео.

English Media Lab

Якщо тільки від однієї думки про граматику у вас починає смикатися око, летимо, щоб вас заспокоїти. English Media Lab пропонує дуже хорошу добірку онлайн-ігор для тих студентів, хто не любить вчити правила з книги і свято вірить в практику.

Звичайно все граматичні правила не вивчити, однак ви зрозумієте основи, побудуєте асоціації, від яких відштовхуватися далі.

X