календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Інформдайджест «На замітку методисту»

Шановні колеги!

 Інформдайджест «На замітку методисту» познайомить вас з цікавими, необхідними, корисними матеріалами, щодо бібліотечного обслуговування молоді, розпорошеними у багатьох фахових часописах, які завжди повинні бути в полі зору методиста..

Просимо надсилати ваші пропозиції щодо публікації нових матеріалів у даному виданні.

 

На замітку методисту : Інформдайджест / укл. Козаченко О.О.; Херсон. обл. б-ка для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова. – Херсон : [Б.в.], 2019. – Вип.13. – 20 с.


Черговий випуск інформдайджест «На замітку методисту» присвячений модернізації бібліотечної галузі та бібліотек в умовах реформи децентралізації, тенденціям, як позитивним так і негативним, які супроводжують цей процес. Крім цього, представлені успішні приклади створення молодіжних просторів в бібліотеках України.

Інформдайджест адресований всім бібліотечним фахівцям, які бажають трансформувати свої бібліотеки, аби бути корисними своїм громадам.

Електронна версія інформдайджесту «На замітку методист» розміщена на сайті ХОБЮ ім. Б.А.Лавреньова.

Завантажити


На замітку методисту : Інформдайджест / укл. Козаченко О.О.; Херсон. обл. б-ка для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова. – Херсон : [Б.в.], 2018. – Вип.12. – 26 с.

Завантажити

Черговий випуск інформдайджесту «На замітку методисту» присвячений актуальним питанням змін у діяльності бібліотек у сучасному суспільстві; пошуку нових місій, що дозволять книгозбірням здобути центральне місце в громаді. Вміщені також рекомендації щодо передбачених законодавством шляхів збереження бібліотек в умовах децентралізації, поради для бібліотек стосовно трендів у соціальних мережах.

Інформдайджест адресований всім бібліотечним фахівцям, які опікуються питаннями трансформації та створення нової візії бібліотек.

Електронна версія інформдайджесту «На замітку методисту» розміщена на сайті ХОБЮ ім. Б.А.Лавреньова. 


 

На замітку методисту: інформдайджест / укл. Козаченко О.О.; Херсон. обл. б-ка для юнацтва ім. Б.Лавреньова. – Херсон : [Б.в.], 2016. – Вип.11. –  23 с.

Завантажити

 Одинадцятий випуск інформдайджесту «На замітку методисту» розкриває актуальну зараз тему європейської інтеграції України та роль бібліотек в інформуванні громади стосовно цього питання. Для бібліотекарів будуть корисними статті, що представляють досвід бібліотек України щодо популяризації інформації про ЄС, цікаві проекти кращих європейських країн та результати Всеукраїнського анкетування «Україна в ЄС: переваги та недоліки». В розділі «Увага! Інновація!» ви знайдете інноваційну ідею «Літературний дворик" як засіб просування інформації про країни Європи.

Інформдайджест адресований бібліотечним фахівцям, які опікуються питаннями європейської інтеграції України.


На замітку методисту: інформдайджест / укл. Тарадименко І.І., Козаченко О.О.; Херсон. обл. б-ка для юнацтва ім. Б.Лавреньова. – Херсон : [Б.в.], 2015. – Вип.10. – 28 с.

Завантажити

Десятий випуск інформдайджесту «На замітку методисту» пропонує вашій увазі матеріали на допомогу діяльності бібліотек щодо освітнього процесу молоді. Корисними будуть рекомендації щодо національно-патріотичного виховання, досвід бібліотек Херсонщини та розділ «Освітянський портал». В розділі «Калейдоскоп досвіду» ви знайдете кращі виставки працівників ХОБЮ ім.Б.Лавреньова, які є знахідками цього року.

Інформдайджест адресований бібліотечним фахівцям та всім, хто опікується питаннями освіти молоді.


На замітку методисту : інформдайджест / укл. Тарадименко І.І., Козаченко О.О.; Херсонська обл. б-ка для юнацтва ім. Б.Лавреньова. – Херсон : [Б.в.], 2014. – Вип.9. –   30 с.

Завантажити

У рік відзначення 70-річчя утворення Херсонської області краєзнавчий напрям у діяльності бібліотек набув особливої актуальності, тож черговий  випуск інформдайджесту «На замітку методисту» присвячений  саме цим питанням.

До уваги читачів – інформація про інноваційні заходи та досвід краєзнавчої роботи бібліотек України, в т.ч. Херсонської області. Дві статті висвітлюють   результати проектів обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова, у реалізації яких були задіяні більшість районних ЦБС області.

Інформдайджест адресований бібліотечним фахівцям, педагогам та всім, кому не байдужа історія і культура рідного краю.


На замітку методисту: інформдайджест / укл. Козаченко О.О.; Херсонська обл. б-ка для юнацтва ім. Б.Лавреньова. – Херсон : [Б.в.], 2013. – Вип.8. – 30с.

Завантажити

Черговий випуск інформдайджесту «На замітку методисту» пропонує вашій увазі матеріали на допомогу інтеграції бібліотеки у віртуальний простір. Корисними будуть поради щодо використання новітніх інформаційних технологій у просуванні читання, можливостей wiki-технологій в бібліотечній роботі, рекомендації по веденню блогів та спілкуванню в соціальних мережах, а також досвід роботи бібліотек України у цьому спрямуванні.

Інформдайджест адресований бібліотечним фахівцям та всім, кого цікавить інтеграція бібліотечної діяльності до онлайнового середовища.


На замітку методисту: інформдайджест / укл. Тарадименко І.І., Козаченко О.О.; Херсонська обл. б-ка для юнацтва ім. Б.Лавреньова. -  Херсон : [Б.в.], 2012. - Вип.7. -  с. 20.

Завантажити

 Черговий випуск інформдайджесту “На замітку методисту” пропонує вашій увазі матеріали щодо трансформації діяльності бібліотек у новому інформаційному середовищі. Корисними будуть також рекомендації  щодо запровадження нових форм роботи з огляду на зміни у суспільстві та використання сучасних інформаційних технологій у різних напрямках діяльності бібліотек.

Інформдайджест адресований бібліотечним фахівцям та всім, кого хвилюють питання трансформації бібліотек у новому інформаційному середовищі.


На замітку методисту: інформдайджест / укл. Тарадименко І.І.; Херсонська обл. б-ка для юнацтва ім. Б.Лавреньова. -  Херсон : [Б.в.], 2011. - Вип.6. -  30 с.

Завантажити

Черговий випуск інформдайджесту “На замітку методисту” пропонує вашій увазі матеріали на допомогу діяльності бібліотек щодо  освітнього процесу молоді. Корисними будуть також рекомендації  щодо форм підвищення професійного рівня бібліотечних фахівців та інноваційних форм роботи з молоддю. 

Інформдайджест адресований бібліотечним фахівцям та всім, кого хвилюють питання забезпечення рівного доступу молоді до якісної освіти за допомогою ресурсів бібліотек. 


 

На замітку методисту : інформдайджест / уклад. Тарадименко І.І. ; Херсонська обл. б-ка для юнацтва ім. Б.Лавреньова. -  Херсон : [Б.в.], 2010. - Вип.5. - 34 с.

Завантажити

П’ятий випуск інформдайджесту “На замітку методисту” вміщує матеріали на допомогу діяльності бібліотек щодо просування читання серед молоді. Корисними будуть також рекомендації  щодо планування діяльності ЮСП бібліотек, інформація про досвід роботи колег з питань залучення молоді до читання. 


 

На замітку методисту : інформдайджест / уклад. Тарадименко І.І., СтародубцеваО.О. ; Херсонська обл. б-ка для юнацтва ім. Б.Лавреньова. -  Херсон : [Б.в.], 2009. - Вип.4. - 32с.,фото.

Завантажити

Четвертий випуск інформдайджесту “На замітку методисту” пропонує матеріали з питань  бібліотечного краєзнавства, а саме: практичні і методичні поради, узагальнений досвід краєзнавчої діяльності бібліотек Херсонщини та України, матеріали, що знайомлять з інноваційними формами роботи з молоддю. 


 

Забуттю не підлягає : На замітку методисту : інформдайджест / уклад. Тарадименко І.І. ; Херсонська обл. б-ка для юнацтва ім. Б.Лавреньова. – Херсон: [Б.в.], 2008. – Вип. 3. – 22 с., фото.

Завантажити

Третій випуск інформдайджесту “На замітку методисту” присвячений 75-м  роковинам  Голодомору 1932-1933 рр. на Україні і має назву “Забуттю не підлягає”. До уваги бібліотечних фахівців інформація на допомогу діяльності бібліотек щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору: практичні поради, досвід діяльності обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.Лавреньова та інформаційний список джерел з питань організації виховних заходів. 


 

На замітку методисту : інформдайджест / уклад. Тарадименко І.І. ; Херсонська обл. б-ка для юнацтва ім. Б.Лавреньова. -  Херсон : [Б.в.], 2007. - Вип.2. - 20с.

Другий випуск інформдайджесту “На замітку методисту” знайомить з матеріалами на допомогу діяльності бібліотек щодо соціалізації молоді та формування толерантної свідомості у молодіжному середовищі. А саме: досвід бібліотек України по роботі з молоддю, практичні поради щодо методичного забезпечення питань соціалізації в діяльності бібліотек.

Представлені в ньому матеріали будуть корисними в щоденній роботі та при підготовці й  проведенні заходів з метою підвищення кваліфікації бібліотечних працівників. 


 

На замітку методисту : інформдайджест / уклад. Тарадименко І.І. ; Херсонська обл. б-ка для юнацтва ім. Б.Лавреньова. -  Херсон : [Б.в.], 2006. - Вип.1. - 14 с.

Перший випуск  містить інформацію про місію бібліотек що обслуговують молодь, нові нормативно-правові документи в галузі бібліотекознавства, поради фахівцям для організації роботи з популяризації документів в бібліотеці, а також словник ділової мови бібліотекарів.

 

X