календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Тиждень молодіжної книги: день бестселерів

23.04.2013

Другий день Тижня продовжив тему, задану ток-шоу «Бестселери – література чи комерція?».  У Всесвітній день книги  й авторського права учні Херсонського обласного ліцею мали нагоду ближче познайомитися  з українським письменником, журналістом і сценаристом Андрієм Кокотюхою. Ні відстань (Андрій Кокотюха знаходився в київській книгарні «Є»), ні технічні несправності (проблеми зі звуком) не завадили спілкуванню зацікавлених читачів з письменником.

Скайп-зустріч відбулася у межах проекту «Замов письменника» за підтримки ГО «Книжковий простір» і їй передувала певна підготовка. Щоб виявити літературні уподобання юнацтва бібліотекарі провели міні-опитування, а потім допомогли юним читачам глибше познайомитися з творчістю Андрія Кокотюхи.

Молодіжна аудиторія в читальній залі була заінтригована, письменник – у доброму гуморі, тож спілкування вийшло щирим і відвертим. Андрій Кокотюха охоче відповідав на питання стосовно творчості, ділився думками про культурне і політичне життя України. Письменник признався, що є затятим трудоголіком і працює за певним графіком: у суботу і неділю пише художні твори, а в будні дні займається журналістикою і сценаріями, які його головним чином і «годують». Розповів він і про свою мрію – заснувати мережу книгарень і створити власну бібліотеку, в якій би знайшлося місце для книжок, художніх виставок, кінопоказів і цікавого спілкування.

За короткий час Андрій Кокотюха завоював симпатії херсонської молоді своєю безпосередністю, активною життєвою позицією, небайдужим ставленням до розвитку української культури. А головне, юні ліцеїсти дослухалися до поради популярного письменника – читати більше і критично ставитися до прочитаного. Після зустрічі вони поспішили у відділ абонемента, де на них чекала книжкова виставка-хіт «Бестселери – книги, що захопили світ».

Виставка зібрала воєдино бестселери зарубіжної, російської та української літератури, які користуються найбільшою популярністю серед читачів.  Книги-лідери за кількістю проданих екземплярів не дарма  привертають увагу  широких верств читачів, тому на виставці кожен знайде читання на свій вік і смак. Щоб зрозуміти, чим саме ці книги підкорюють багатомільйонну читацьку аудиторію, варто їх не лише побачити, а й перечитати.

Не оминають увагою користувачі бібліотеки і поличку буккроссингу «Книжка по колу».

Отож, не  баріться! Читайте більше!   Нові враження – річ не зайва!

Дивись також на ...


X