календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Франція – одна з найкрасивіших і цікавих країн Європи з багатющою історією і чудовою культурною спадщиною. Вона славиться мальовничою природою і затишними старовинними містечками, сучасними мегаполісами й фешенебельними курортами, музеями зі світовим ім’ям і вишуканою кухнею. При слові Франція ми відразу згадуємо Ейфелеву вежу, знамениті парфуми Chanel No. 5 і вишуканий смак чудового вина.  Франція пропонує дивовижне розмаїття ландшафтів: від суворого океанічного узбережжя Нормандії до субтропіків Середземномор’я, від гірських вершин Альп до сільськогосподарських угідь Ельзасу, від лавандових полів Провансу до виноградників і пасовищ Бургундії.

    

Це неймовірна, романтична і самобутня країна. Історія Франції багата на події, які мали безпосередній вплив на розвиток світової цивілізації. Франція давно навчилася дивувати світ вольнодуміем і принциповістю, прагненням до свободи, умінням творити красу. Історія Франції - це історія старої доброї Європи. Тут панує особливий дух, виняткова атмосфера чуттєвості та умиротворення.
Франція є найбільшою країною Західної Європи. Більша частина країни лежить на європейському континенті (до складу держави входить 20 заморських територій). Протяжність країни з півдня на північ складає майже 1000 км. Територія Франції омивається Атлантичним океаном, протокою Ла-Манш, Північним і Середземним морями. За формою її територія вписується в шестикутник (французи так і називають свою країну — шестикутник).
Найбільші річки Франції – Луара, Сена, Гаронна, Рона і Рейн. Вони у більшості своїй рівнинні, судноплавні. За винятком двох високогірних масивів – Альп на південному сході і Піренеїв на південному заході, територія країни в основному горбиста, з великими низовинами і височинами і середньовисотними горами. Дивовижна природа цих місць вже багато століть з'єднується з творіннями архітектури і приваблює туристів з усіх куточків світу. Якщо ви хочете познайомитися з цією країною, відчути її дух, то пропонуємо вам інформацію розділу европейська студія «Дружня Франція»!

 

Символіка Франції  Архітектура Франції
Культура та традиції

 

 

 

X