календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Феєрія в небі Таврії

Феєрія в небі Таврії

«Феєрія в небі Таврії» – міжнародний фестиваль повітроплавання, який вперше відбувся 2005 року у Херсоні за  ініціативи «піонера» цього руху в нашому місті Олександра Новікова.
У фестивалі брали участь повітроплавці з Польщі, Литви, Росії, Німеччини та, звичайно, України.
Під час фестивалю проводили різноманітні змагання. Успішно розігрували Кавуновий Кубок. Пілотам-учасникам потрібно було пролетіти по заданому маршруту, а потім в певному місці скинути на землю так званий маркер і потрапити в ціль. Звичайно, переможцями ставали найвлучніші. Як правило, маркери – це банальні мішечки з піском, але в Херсоні місце маркерів зайняли херсонські кавуни. Українські пілоти з радістю викидали кавуни-маркери з кошика, а от литовська пілотесса замість солодкої ягоди кинула в ціль свою сумочку з криками «він же смачний».
Також розігрувався неординарний кубок Херсона. Неординарний тому, що, як правило, перед пілотами ставили завдання, але не пояснювали, як його виконати. Наприклад, на одному з фестивалів пілотам роздали по порожньому відру і сказали: «Привезіть води з річки». Іншого разу команди в прямому сенсі наздоганяли «Кубок Херсона» – пілотам необхідно було не тільки одночасно відірватися від землі, а й наздогнати провідний шар, потім скинути в певному місці «маркер».

X