календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

E-boy & VSCO-girl - нова молодіжна субкультура, що зародилася на інтернет-платформі.

Інтернет і гаджети з кожним днем все більше і більше захоплюють наше життя. Молоді люди все частіше зависають по той бік екрану. Мільйони сайтів, блогів та додатків з величезною аудиторією впливають на наші дії й інтереси. Тисячі відео на YouTube присвячені трансформації звичайних хлопців і дівчат в E-boy і VSCO-girl. 

Хто такі e-boy?

Загалом e-boy - це ті ж самі готи, тільки більш сучасні. E-boy катаються на скейті, фарбують нігті в чорний, носять чорний одяг, ланцюги і шапки. Іноді їхнє волосся розділене проділом посередині, а шкіра дуже бліда. Вони носять смугасті лонгсліви і светри в клітинку, слухають музику, «про яку ви не чули», нібито Lil Peep. Здається, що вони існують тільки в інтернеті: переважно в Інстаграм і ТікТок. У кімнаті e-boy ви знайдете дірки в стінах і led-лампи, які розмірено погойдуються над ліжком. Вони вважають себе поетами і постять «думки вголос» в Твіттері. 

 

Хто такі VSCO-girl?

Деякі описують VSCO-girl як стильних, але водночас невимушених і злегка стервозних. Назва VSCO-girl пішла від додатка для обробки фотографій - VSCO. Додаток VSCO має певну естетику, якої намагаються дотримуватися дівчата: добирати фільтри, робити фотографії їжі в ідеальному ракурсі. Хоча ці риси не є чимось унікальним для VSCO-girl, вони багато в чому їх визначають.

  

Крім усього іншого, атрибути типової VSCO-girl - одяг від Brandy Melville, пляшки для води Hydroflask, білі Vans, металеві чокери, сандалі Birkenstocks і таке ін. Концепція VSCO-girl завоювала таку популярність в соціальних мережах, що в TikTok є спеціальний VSCO-girl фільтр - оздоблена пляшка для води і зачіска у вигляді кінського хвоста збоку.

Стати кимось іншим, втекти від реальності, прожити нове життя - все переслідують різні цілі настільки захоплюючого перевтілення.

X