календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

«Джаз над морем» Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль

«Джаз над морем» Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль

Відкритий Всеукраїнський дитячий джазовий фестиваль «Джаз над морем» щорічно проводиться в місті Скадовську Херсонської області. Його було створено у 2000 році ентузіастами джазу й меценатами: Володимиром Бейком, Анатолієм Шумейком, Валерієм Білошапком, Олександром Горяйновим, Анатолієм Волошиним, Дмитром Забавським і Федором Проданом. Усі вони – члени оргкомітету фестивалю, які, попри періодичні труднощі, докладають багато зусиль, щоб усім його учасникам було цікаво, комфортно й хотілося повертатися на фестиваль знову й знову.
Головна мета організаторів та журі фестивалю «Джаз над морем» – пошук обдарованої молоді та надання їм можливості в розкритті свого творчого потенціалу та професійного ставлення у якості музиканта-композитора.
Перший фестиваль «Джаз над морем» був проведений як регіональний, у ньому взяли участь джазові колективи півдня України. З кожним роком географія фестивалю розширювалася, його учасниками ставали дитячі джазові колективи з Києва, Одеси, Херсона, Кривого Рогу, Мінська, Південного, Трускавця, Тирасполя та інших міст. З 2003 року «Джаз над морем» набув статусу всеукраїнського, до участі в ньому почали залучати й студентів молодших курсів музичних училищ.
На фестивалях виконують сучасний і класичний джаз в усьому розмаїтті напрямків і жанрів – від сольних виконавців, ансамблів до виступів біг-бендів.
Своєрідним майстер-класом для учасників стають концерти почесних гостей фестивалю – відомих джазових музикантів, солістів, ансамблів і біг-бендів, лауреатів численних міжнародних і всеукраїнських фестивалів джазової музики, їхні джем-сейшени.
Участь у таких фестивалях дає можливість поділитися досвідом і репертуаром, познайомитися з новими джазовими колективами, запросити в гості для виступів і спілкування нових творчих друзів. Але головне, цей фестиваль – чудова інвестиція у духовний розвиток нашої талановитої молоді.

X