календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Про творчу та креативну вдачу Ірини Моісєєвої знають і друзі, і знайомі, і колеги.    Вони впевнені: якщо за щось береться Ірина Борисівна - неодмінно отримають цікавий і оригінальний результат. А слава про її майстерне й віртуозне шитво рознеслася далеко за межі рідної школи.    Тож, ніхто не здивувався новому захопленню пані Ірини - вишивці бісером. Але  це була б не Ірина Борисівна, якби все у неї було просто, як у всіх...   Сама майстриня зізналась, що довгий час не займалася бісером, а віддавала перевагу машинній вишивці: вишивала картини на своїй старенькій ручній машинці.

   

 

Коли бісером захопилась улюблена онука Саша, за компанію з нею згадала  своє уміння в бісероплетінні й Ірина Борисівна. І щоб прискорити процес, знайшла вихід - побачивши у колеги станок для плетіння бісером, негайно ж придбала такий і собі, і онуці.   Так і розпочався новий етап творчості майстрині - плетіння браслетів на спеціальному станку. 

 

Згодом вона з головою поринула в пошук нових орнаментів та схем для плетіння.    Розмаїття тематики цих виробів вражає! Деякі схеми Ірина Борисівна бере з інтернету, дещо переробляє на свій смак. Багато цікавих орнаментів майстриня взяла з книг про українську вишивку саме з фондів нашої бібліотеки, чим ми безмежно пишаємось!   Серед браслетів є й червоно-чорні візерунки Півдня України, й яскраві гуцульські переливи, й стримані патріотичні мотиви в синьо-жовтих кольорах, і квіткові сюжети рідного краю.     

  

Браслети на зап’ястя невеликі за розміром, тож потребують небувалої зосередженності, вміння та терпіння. Орнаменти на бреслетах доволі складні, з великою кількістю геометричних фігур та різноманітною гамою кольорів, тож виготовлення кожного виробу потребує достатньо багато часу.  Але ж і результати виправдовують всі затрачені зусилля!      

   

Впевнені, що бажаючих придбати ці чудові, оригінальні вироби буде чимало. А поки що пані Ірина працює над новими  браслетами, що як і всі ми, чекають на кращі часи, на Перемогу!  
 

X