календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

«Чумацький шлях» Регіональний фестиваль народної музики

«Чумацький шлях» Регіональний фестиваль народної музики   Одним з найкращих заходів народно-інструментальної музики є регіональний фестиваль – конкурс народної музики «Чумацький шлях», який проходить з 2004 року в місті Нова Каховка. Засновниками та організаторами фестивалю є відділ культури Новокаховської міської ради, управління культури і туризму обласної державної адміністрації та обласний Центр народної творчості. Фестиваль проводиться з метою підтримки, розвитку та пропаганди оркестрів та ансамблів народних інструментів, троїстих музик, розповсюдження досвіду роботи провідних колективів України, активізації роботи і підвищення рівня виконавської майстерності, оновлення репертуару музичних колективів, створення належних умов для творчого, духовного, естетичного розвитку молоді. Цей фестиваль-конкурс – одна з з найяскравіших подій у мистецькому житті Херсонщини, він проводиться один раз на два роки і за багато років вже об’єднав митців народної музики з Вінницької, Житомирської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Хмельницької та Херсонської областей та Автономної Республіки Крим.

Одним з найкращих заходів народно-інструментальної музики є регіональний фестиваль – конкурс народної музики «Чумацький шлях», який проходить з 2004 року в місті Нова Каховка. Засновниками та організаторами фестивалю є відділ культури Новокаховської міської ради, управління культури і туризму обласної державної адміністрації та обласний Центр народної творчості.
Фестиваль проводиться з метою підтримки, розвитку та пропаганди оркестрів та ансамблів народних інструментів, троїстих музик, розповсюдження досвіду роботи провідних колективів України, активізації роботи і підвищення рівня виконавської майстерності, оновлення репертуару музичних колективів, створення належних умов для творчого, духовного, естетичного розвитку молоді.
Цей фестиваль-конкурс – одна з з найяскравіших подій у мистецькому житті Херсонщини, він проводиться один раз на два роки і за багато років вже об’єднав митців народної музики з Вінницької, Житомирської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Хмельницької та Херсонської областей та Автономної Республіки Крим.

X