календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Під час письменницької автограф-сесії на п’ятому, ювілейному, обласному фестивалі молодіжного читання та права «Відкрий свою книгу», який відбувся 11 червня 2015 р.  у Скадовську, гості – письменники нашого краю подарували нам свої нові книжки, чудові твори, прикрасивши їх дарчими автографами.

Полковник медичної служби Військово-Морського флоту, поет-краянин Василь Васильович Гайдамака порадував нас новою книжкою  «Восьмое чудо света», присвяченою одвічній таїні – Жінці, вічним питанням Кохання та поваги до прекрасної половини людства, а також збірками ліричних поезій «Романтики моря» та «Признание в любви».

З книг шановного Олега Миколайовича Лиховида, члена Національної спілки краєзнавців України, ми та наші читачі дізнаємося про сиву давнину та героїчне минуле Скадовщини, а також  багату історію острова Джарилгач. Щира подяка йому за цікаві знахідки та розвідки з історії! Сподіваємось, автор  і надалі відкриватиме нові та несподівані горизонти славетної історії нашого краю.

 
     

Теплом і любов’ю осяяна  книжка поезій скадовчанки Лесі Височанської «Ніжний смуток». Духовне осмислення життя, любові до близьких, гарячий заклик до людяних і добрих справ  – все це немов  теплою хвилею огортає читачів зі сторінок її книжки, змушує замислитись над своїм власним життям.

Як вже стало доброю традицією, голова Херсонського осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка Олег Олексюк від імені просвітян зробив свій внесок у книжковий фонд нашої бібліотеки.

Це поетична збірка Володимира Педченка «Портали пам’яті», у якій поет своїм словом пробуджує у читачів почуття національної гідності, любові до Батьківщини, до родинних традицій, вселяє віру у святість загальнолюдських цінностей.

Щиро вдячні вам, друзі, за чудові книжки!

X