календар подій

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Пропонуємо вам розчинитися в атмосфері і яскравої індивідуальності цього чудового міста. Пробратися в саму душу, пізнати все найпотаємніше і побачити все саме чудове!

Храм Святого Сімейства La Sagrada Familia - це втілена в камінь мрія. Храм вражає уяву кожного, хто його побачить. Він увібрав в себе всю натуру архітектора- пориви і хаос, витонченість і неординарність. Тут змішалися готика і бароко, християнські та східні традиції, щедро присмачені модерном.

  

Казковий світ парку Гуель. Фантазія архітектора створила цілий парк, наповнений «пряниковими будиночками» і вуличками, вплетеними в смарагдову рослинність. Гауді будував цей парк 15 років, за модною в той час концепцією міста-саду.

  

Закони природи геніально втілені в архітектурі будинків. Дивовижний Будинок Бальо, «будинок кісток» - одне з найвідоміших будівель Антоніо Гауді. Унікальний Будинок Міла - настільки незвичайний для свого часу, що досить довго був предметом глузувань. Будинок Кумалат Сальвадора Валері-і-Пупурулла - відомий своїми балконами, схожими на лопнули бульбашки. Будинок Амальє Хосепа Пуч-і-Кадафальк, з ніжно-рожевим фасадом, що нагадує голандські будиночки. Дивіться і захоплюйтесь!...

  

Готичний квартал

Район дуже атмосферний. Таємні куточки готичного кварталу, лабіринт вузьких старовинних вуличок з раптовими тупиками і потайними дворами, стародавні будівлі, квартал ремісників Борн, величний Собор Святого хреста і Святий Евлалій - ось де витає справжній дух давньої Барселони, де була її колиска і де саме зародилося місто!

   

Головні площі Барселони

Площа Каталонії центр міста і головний транспортний хаб. Рух, шум, гам, гудки транспорту, натовпи людей, голубів, молодь на траві і на сходах, що бігають діти, торговці, повітряні кулі та мильні бульбашки створюють неперевершену яскраву атмосферу свободи і свята. Дуже яскрава, і в той же час затишна Королівська площа. Площа Іспанії - найкрасивіша і пафосна площа Барселони з безліччю архітектурних деталей і співаючими фонтанами.

  

Найкраще місце для того, щоб помилуватися панорамою Барселони з висоти, - пагорб Тибидабо, найвище місце в столиці Каталонії, висота гори - 512 метрів над рівнем моря.

Головна перлина пагорба - храм Святого Серця, який вінчає його вершину, а на схилах чудовий парк з атракціонами, ландшафтний лабіринт і багато іншого ... Кажуть, спокушаючи Христа і пропонуючи йому всі царства землі, диявол проводив ефектну презентацію красот світу прямо з вершини гори Тибидабо. Це вам підтвердить кожен каталонець, та так гаряче, ніби бачив все на власні очі.

   

«Чорна мадонна» Монсеррат - унікальний національний парк і бенедектінській монастир IX століття. Тут же знаходиться головна каталонська святиня - «Чорна мадонна», яка приваблює паломників з усього світу.

  

Світ фламенко. Барселона - місто анархістів, в тому числі і в сенсі музики. Тут немає чогось домінуючого, і всі жанри рівні. Хочете класики? До ваших послуг Палац каталонської музики (один з кращих залів на планеті). У стилі модерн, палац немов танцює під нечутну музику. Строкате змішання архітектурних елементів, химерні колони, вигадливі прикраси фасаду та балконів, шпилі і башточки - все це ніби застигла у плоті мелодія. Але головна прикраса палацу - концертний зал, в якому живе фламенко: пристрасна, емоційна, бурхливе життя!

  

Морський музей

Місто, що є сучасним портом, не могло обійтися без музею, в якому буде зібрана історія появи і розвитку судноплавства. Експонати цього музею привернуть будь-якого, адже ви побачите в ньому і човни, і лайнери, і колекцію старовинних суден.

  

Музей Пікассо

Найбільш відвідуваний музей Барселони розташований в старовинному готичному особняку 15 століття, що належав колись Беренгер де Агілар. Будівля складається з п'яти прилеглих друг до друга середньовічних палат і разом з недавно відкритим науково-дослідним центром займає півквартала. Експозиції містять 15 колекцій безцінних шедеврів геніального засновника кубізму в живописі - від дитячих олівцевих начерків до геніальних картин «Рожевого» і «Блакитного» періодів.

 

 

 

X