календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Виставка-натхнення «Музика моєї душі»

01.07.2019

Відділ абонемента Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова підготував для справжніх цінителів поезії  виставку-натхнення «Музика моєї душі».

Поезія – це голос людської душі, це завжди політ фантазії, творчої думки.  Вона змушує думати, радіти, сумувати, любити, робить людину особистістю. На виставці шанувальники поетичного слова знайдуть збірки відомих українських та зарубіжних поетів, познайомляться з творчим доробком поетів Херсонщини.

Розділ «Перлини світової поезії» пропонує сонети В.Шекспіра та Ф.Петрарки,  поезії М. Цвєтаєвої, А. Ахматової та ін., що вражають своєю романтичною схвильованістю та щедрістю почуттів, тонкою, проникливою лірикою. 

Ці імена та поетичні рядки входять у наше життя з дитинства і залишаться  з нами до кінця. У розділі «Поетична Україна» читачі знайдуть улюблені твори класиків – Т. Шевченка,  І. Франка, Л. Українки; цілого сузір’я українських  поетів ХХ століття, серед яких П.Тичина, М.Рильський,  В.Симоненко, Д.Павличко, С.Стус, Б.Олійник, Л.Костенко, чия творчість – це життя, журба і радість, кохання і розлука, протистояння добра і зла, совісті і безчестя. Любителів поезії порадує знайомство з творчістю молодих сучасних поетів: Ю. Іздрика, С. Жадана, О. Забужко.

Окремий розділ виставки «Рядки рідного краю» присвячений поетам Херсонщини, митцям, які творять у нашому краї: А.Кичинський, В. Загороднюк, В. Кулик, Т. Щерба, В. Гайдамака та інші. Тут представлені поетичні збірки майстріві пера М. Братана та М. Василенка, які  вже відійшли у вічність. Більшість книг на виставці – з автографами авторів, або подаровані поетами бібліотеці на зустрічах з читачами.

 

Запрошуємо всіх бажаючих завітати в бібліотеку переглянути виставку «Музика моєї душі» і поринути у чарівний світ поезії.