календар подій

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Живописний світ фантазій Наталі Геліної

03.04.2019

«Живописний світ моїх фантазій» - так називається виставка картин молодої херсонської художниці Наталі Геліної, яка відкрилась у відділі мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова. 

 

Яскраві, життєстверджуючі, сонячні роботи Наталі радують незвичайною кольоровою палітрою, високою майстерністю виконання. Наталя – професійний художник, вищу освіту здобула в Херсонській академії культури та мистецтва за спеціальністю художник-дизайнер. А малювати почала з шести років, і з тих пір не уявляє свого життя без світу мистецтва і всього, що з ним пов’язано.

 

Першими відвідувачами виставки стали юні митці зі зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості. Вони були зачаровані та вражені картинами Наталі і засипали її запитаннями і щодо професійних нюансів у написанні робіт саме маслом, і щодо вибору тем, сюжетів картин.  

 

Так, художниця розповіла, що на створення картин її  надихає природа, художня фотографія. Вона любить розглядати квіти, фрукти у макроформаті. В кожному «об`єкті» помічає дрібниці та відтінки кольорів, текстуру і фактуру, як падає світло та тінь, так як впевнена, що колір має великий вплив на внутрішній стан людини та емоції. Недарма ж  її картини добре доповнюють інтер'єр, створюючи особливу атмосферу затишку, спокою та єднання з природою.