календар подій

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Співпраця з КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти»

20.12.2018

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова продовжує плідну співпрацю з КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

Для слухачів курсів підвищення кваліфікації – вчителів української мови та літератури фахівці читального залу запропонували методичний кейс «Нові підходи до популяризації української мови та літератури в бібліотеці: з досвіду роботи Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова».

Пізніше вони завітали до книгозбірні на презентацію книги «Микола Чернявський» із серії «Літературні скарби Херсонщини», яку представив голова Херсонського осередку НСПУ Василь Загороднюк. Він познайомив вчителів з цікавими фактами з життя видатного літературного діяча, життєвий і творчий шлях якого тісно пов’язаний з Херсонщиною.

  

Слухачам курсів підвищення кваліфікації  – вчителям історії, правознавства, етики та громадянської освіти працівники читального залу запропонували методичний кейс «Актуальні напрями соціокультурної діяльності: просування ідей євроінтеграції та психологічна підтримка молоді: з досвіду роботи Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова». 

 

Разом з фахівцями науково-педагогічної бібліотеки КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти»  для учасників заходу провели історичну мозаїку «20-те століття в деталях».  Крізь призму жіночого погляду глядачі згадували, що читали, слухали, дивились, про що мріяли і ким захоплювались у кожному десятилітті 20-го століття. 

На цьому співпраця  Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова з КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» не завершується, на наступний рік вже заплановано низку цікавих зустрічей та заходів.